Su Arıtma Cihazı Yedek Parçalarımız

Waterlife Su Arıtma Filtreleri

Waterlife su arıtma cihazı

waterlife-su-aritma-cihazlariWaterlife su arıtma cihazı filtrelerinin değişimini alanında uzman ekiplerimiz ile 7 gün 24 saat değişimini yapmaktayız.

Filtrelerin teknik özellikleri:

  • 1. Aşama Sediment filtre: Şebeke suyunun ilk filtrelendiği kısımdır. Bu aşamada şebekeden musluğunuza ulaşan suyun içerisindeki tortu ve katı maddeler fitrelenmektedir. 10 ay ile 12 arasında değişimi yapılmalıdır.
  • 2. Aşama GAC Karbon Filtre: Suyun içerisindeki klor başta olmak üzere sağlık açısından sıkıntı veren maddeler filtrelenir. 10 ay ile 12 arasında değişimi yapılmalıdır.
  • 3. Aşama Blok Karbon Filtre: Bu filtrenin içerisinde aktif granül ve karbon bulunur. Bu aşamada suyun tadını ve kokusunu bozabilecek etkenler temizlenir. 10 ay ile 12 arasında değişimi yapılmalıdır.
  • 4. Aşama Membran filtre: Membran filtrenin içerisinde bulunan mikrondan daha küçük zarlar sadece su moleküllerinin geçişine izin verirken diğer molekülleri temizler. 18 ay ile 24 arasında değişimi yapılmalıdır.
  • 5. Aşama Mineral Filtresi: Suyun içerisine vücudun ihtiyaç duyduğu temel mineraller bu aşamada eklenerek musluğa ulaşır. 10 ay ile 12 arasında değişimi yapılmalıdır.

Özel su arıtma cihazları servisi olarak waterlife su arıtma cihazlarınızın filtre değişimi için İstanbulun tüm ilçelerine hizmet veriyoruz.

fundraising

Yorum yap