su arıtma cihazı servisi

avcılar su arıtma servisi

Avcılar su arıtma servisi

Avcılar Su Arıtma Servisi Hizmetleri

Avcılar su arıtma servisi olarak cihazlarınızın filtre değişimi, montajı, tamiri, bakımı ve yedek parça teminini sağlıyoruz. İstanbul’un tüm ilçelerine 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz. Avcılar su arıtma servisi olarak verdiğimiz başlıca hizmetlere göz atalım.

Avcılar Su Arıtma Servisi Olarak Sunduğumuz Hizmetler

  • tüm su arıtma cihazı marka ve modellerinin yıllık bakımları
  •  su arıtma filtresi değişimi ve satışı
  • su arıtma cihazı yedek parça temini
  • su arıtma cihazı tamir ve montajı
  • cihazlarınız için tesisatınızı uygun hale getirme

Avcılar Su Arıtma Servisi tüm marka ve model su arıtma cihazlarının yedek parçasını temin ediyor

KDK Avcılar su arıtma servisi uzman ekibiyle günün her saati sizlere hizmet vermektedir. Yıllar boyunca giderek önemli bir büyüme sağlayan Avcılar ilçesinde su arıtma cihazı satışlarımızda artmıştır. Bugün tüm ilçemizin tüm mahallelerine avcılar su arıtma servisi hizmeti vermekteyiz. Su arıtma cihazınız ister tezgah altı olsun isterse tezgah üstü olsun tüm yedek parçalarını temin etmekteyiz. Ayrıca tezgah üstü su arıtma cihazınızı tezgah altı su arıtma cihazına dönüştürmekteyiz. Tüm markaların özel servisini sağlamaktayız. Bizi aradığınız gün içerisinde sorununuza en kısa sürede yanıt bulmaktayız.

Avcılar Su Arıtma Servisi olarak servis sağladığımız ilçeler

Avcılar su arıtma servisi ilçenin tüm mahallelerine hizmet sunmaktadır. Bunlar ambarlı mahallesi, firuzköy mahallesi, mustafa kemal paşa mahallesi, cihangir mahallesi, gümüşpala mahallesi, tahtakale mahallesi, denizköşkler mahallesi, merkez mahallesi ve üniversite mahallesi sizlere hizmet sunduğumuz mahallelerdir. Haftanın tüm günü sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duyarız. Avcılar su arıtma servisi bir telefon uzağınızdadır. Bizlere ulaşmak için  0544 542 4 542 nolu telefonu aramanız yeterlidir.

Yorum yap