su arıtma cihazı servisi

Su Arıtma Cihazı Özel Servisi

Su Arıtma Teknik Servisi

KDK su arıtma güvencesi altında, İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veriyoruz. Tüm marka ve model su arıtma cihazlarınızın filtre değişimi, montajı ve bakımını güler yüzlü ve teknolojiyi yakından takip eden uzmanlarımız tarafından yerine getiriyoruz. Tezgah üstü arıtma cihazlarınızı tezgah altına çevirme, yıllık filtre değişimi, su arıtma cihazı montaj ve genel bakımı, pompalı su arıtma cihazı tamiri hizmet verdiğimiz konu başlıklarından birkaç tanesidir. KDK su arıtma sistemleri olarak özel servis hizmetini tüm markalara sunuyoruz. 0544 542 4 542 nolu numaradan su arıtma servisi hizmetine ulaşabilirsiniz.

Su Arıtma Servisi Hangi Konularda Yardımcı Olmaktadır?

Artık dünyanın mevcut şartları içinde çeşmeden akan suyu doğrudan içmenin sağlık açısından sakıncaları göz ardı edilemez bir duruma gelmiştir. Büyük şehirlerdeki şebeke sularının içinde bulunan klor, tortu, veya bakır, demir, pas gibi metaller ve kirleticiler nedeniyle çeşme suları doğrudan tüketim için kullanılmamaktadır. Bu nedenlerden dolayı her geçen gün arıtma cihazları satışları artmaktadır. Bu artış beraberinde su arıtma servis ihtiyacını doğurmaktadır. Şirketimiz yılların birikimi ve deneyimi ile sektöründe öncü firmalardan biridir.

Su Arıtma Servisi Hizmeti Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Su yaşam kaynağımızdır. Ayrıca sağlığımızı doğrudan etkileyen en önemli maddedir. Bu yüzden su tüketimi konusunda ekonomik gerekçelerden önce sağlığımızı dikkate almalıyız. Su arıtma servisi hizmeti sağlayan birçok farklı firma söz konusudur. Fakat dikkat etmemiz gereken unsurlar şunlardır:

  1. Hizmeti sağlayan firmanın kullandığı ürünler NSF onaylı olmalıdır.
  2. İnternet adresleri ve şirket telefonları güven sağlamalıdır.
  3. Kullanılan filtre ve yedek parçalar mümkünse Amerika üretimli olmalıdır. Eğer bu yoksa Tayvan malı ürünlerde en az USA ürünleri kadar kalitelidir. Fakat aynı şeyi Çin malı ürünler için söylemek biraz zordur.
  4. Zamanında sorunuza müdahale etmelidir. Bazı firmalar müşterilerini 2-3 gün boyunca oylamaktadır.
  5. Çalışan elamanların alanında bilgi sahibi olduğunu anlamak için onlara soru sormaktan çekinmeyin.
  6. Su arıtma servisi olarak kalitemiz müşterilerimizin mutluluğuna bağlıdır. Bu konuda kendimize güveniyoruz.

Su Arıtma Servisi Sosyal Hesapları

Her geçen gün medya ve sosyal mecralarda adını duyuran firmamızın Facebook ve Youtube hesaplarını da incelmenizi tavsiye ederiz.

Yorum yap