su arıtma cihazı servisi

reverse osmosis su arıtma servisleri

reverse osmosis su arıtma servisi

Reverse osmosis en son geliştirilen su arıtma sistemlerinden biridir. Bu sistemlerde membran adlı ana bir filtre bulunur. Membran sadece su moleküllerinin geçmesine izin veren zarlardan oluşan bir filtredir. Membran ile içilebilecek düzeyde sağlıklı su elde edilir. Bu filtreleme işleminin diğer adı ters osmoz’dur. Bu sistemler iki aşamayla suyu filtreler. İlk önce su 4 yada 5 sistemli bir arıtmadan geçer. Bu işlemler sırasında suyun içerisinde bulunan çamur, organik bileşenler, erimiş kimyasallar arıtılır. Daha sonra su membrana gelir. Burada su tamamen içilecek düzeye ulaşır.

reverse osmosis su arıtma servisleri İstanbul’a hizmet veriyor

Firmamız İstanbul ve ilçelerine reverse osmosis servisi hizmeti sağlıyor. Bu tip su arıtma cihazlarının tüm filtre ve yedek parçasının orjinalini temin ediyoruz. 0544 542 4 542 nolu hattan servis talep edebilirsiniz. Firmamız aralıksız bir şekilde ve müşteri memnuniyetine dayalı olarak sizlere hizmet sağlamaktadır. Cihazlarınızın tüm sorun ve tamir işlemlerinde bizlerle irtibata geçerseniz en kısa sürede yardımcı olmayaça çalışırız.

reverse osmosis su arıtma filtre değişimi

Bu tip arıtma cihazlarının montajı uzmanlık gerektiren bir konudur. İnternet sitelerinden alınan cihazlar ev kullanıcıları tarafından monte edilmeye çalışması çeşitli sorunlar ortaya çıkarıyor. Reverse osmosis su arıtma montajı veya kurulumu için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çünkü en ufak yanlış bağlantınız cihazın çalışma prensibini bozacağı için sağlıklı su alma veriminizi düşürebilir. Özellikle ters bağlantı şemaları nedeniyle sistemin sağlıklı işlemesi bozulabilir. Ayrıca ev kullanıcılarında su ölçüm cihazı olmadığı için arıtma sisteminin çalışmasını kontrol edemez. Bu yüzden dolayıReverse osmosis su arıtma cihazı konusunda aklınıza danışan her şeyi firmamıza sorabilir ve servis talep edebilirsiniz.

Yorum yap