Su arıtma cihazları genel

Su Arıtma Cihazı Satış Ortaklığı

su-aritma-cihazi-satis-ortakligi

KDK su arıtma sistemleri olarak, son dönemlerde artan pazar payını paylaşacak iş ortakları arıyoruz. İster yarı zamanlı isterseniz tam zamanlı bizimle çalışmak ister misiniz?

Su Arıtma Cihazı Satış Ortaklığı Nedir?

Su arıtma cihazı satış ortaklığımız şu şekilde çalışıyor:

  1. Komşularınızdan, iş arkadaşlarınızdan veya akrabalarınızdan su arıtma cihazı almayı düşünen kişileri buluyorsunuz ve su arıtma cihazımız hakkında bilgi veriyorsunuz.
  2. Daha sonra Bu kişilerin irtibat numaralarını bize iletiyorsunuz. Ürünün tanıtımını, pazarlamasını ve montajını KDK su arıtma sistemleri olarak kendi deneyimli elemanlarımıza yaptırıyoruz.
  3. Ürünün satışı gerçekleşir gerçekleşmez, hesabınıza komisyonunuzu yatırıyoruz.
  4. Yani siz hiç yorulmadan ve saatlerce uğraşmadan para kazanıyorsunuz. Tek yapmanız gereken su arıtma cihazı almak isteyen bir dostunuzu bizimle tanıştırmanız.

Su Arıtma Cihazı Satış ve Pazarlama Ortaklığı Sizlere Ne Kazandırır?

KDK su arıtma sistemleri olarak biz gelirlerimizi kaliteli bir pazar olması için paylaşmak istiyoruz. Mevcut sizlere sunduğumuz sistem piyasanın en güvenilir ve kolay getiri sağlayan sistemidir. Neredeyse hiç zaman ve emek harcamadan satışlarımız üzerinden gelir elde edebilirisiniz. Biz inanıyoruzki, her insan çevresinden su arıtma cihazı alabilecek en az 5 kişi bulabilir. Sizin yapmanız gereken tek şey su arıtma cihazı alması için çevrenizi teşvik etmeniz ve bize ulaşmanız.

Su arıtma Cihazı Satış Ortaklığı Komisyon Oranları Nedir?

Su arıtma cihazı için sattığınız her ürün başına alabileceğiniz komisyon tutarları:

  1. Bronz Ortaklık: Her satılan üründen %8 komisyon alırsınız. 30 su arıtma cihazı satışını gerçekleştirebilirseniz gümüş ortaklığa geçersiniz.
  2. Gümüş Ortaklık: Her satılan üründen %10 komisyon alırsınız. 60 su arıtma cihazı satışını gerçekleştirebilirseniz Altın ortaklığa geçersiniz.
  3. Altın Ortaklık: Her satılan üründen %12 komisyon alırsınız.

Aşağıdaki formu doldurarak veya 0544 542 4 542 nolu hattan bize ulaşabilirsiniz: