Su Arıtma Cihazlarımız

6 Aşamalı Pompasız Su Arıtma Cihazı

6 aşamalı pompasız su arıtma cihazı

6-asamali-pompasiz-su-aritma-cihazi6 Aşamalı tezgah altı pompasız su arıtma cihazı. KDK su arıtma sistemleri güvencesi ile üretilmiş USA ithal membran filtreli Su arıtma cihazımız gayet şık ve ergonomiktir.

KDK Su Arıtma Cihazı Teknik Parçaları
FİLTRE ÇEŞİTLERİ 12” 5 Micron Sediment Filtre
12” 1 Micron Sediment Filtre
12” Blok(Aktif) Karbon
Post Karbon Filtre
75 GPD Membran Filtre
Alkali Filtre

FİLTRELERİN ÖZELLİKLERİ

1- 5 Micron Sediment Filtre: Filtreleme sisteminde suyun ilk işlendiği filtredir. Şebeke suyunun içindeki katı maddeleri temizler.

2- Aktif Karbon Filtre Filtre: Musluk suyunda bulunan ve sağlık için tehdit olabilecek maddlerin temizlendiği filtredir. Ayrıca organik bileşenleri temizler.

3- 1 Micron Sediment Filtre: Suyun kokudan arındırılmasını sağlar.

4- Membran filtre: Mikron ölçeğinden daha küçük ölçekteki gözeneklerinden sadece su molekülleri geçer. Diğer moleküllerin atılmasını sağlar.

5- Post Karbon Filtre: Post karbon filtre hindistan cevizinden elde edildiği için tamamen organik bir yapıdadır. Suyun içim kalitesini yükseltir.

6- Alkali Filtre: Alkali filtre suya sodyum ve potasyum gibi önemli olan mineralleri  kazındırır. Suyun PH değerini yükseltir.

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN CANLI DESTEK HATTINDAN VEYA 0544 542 4 542 NOLU TEKNİK SERVİSİMİZDEN YARDIM ALABİLİRSİNİZ.fundraising

Yorum yap