Su Arıtma Cihazlarımız

Oscar Su Arıtma Cihazı

Yerli malı su arıtma cihazı

su-aritma-cihazi%100 yerli bir markamız olan Oscar tezgah altı su arıtma cihazı. Reverse Osmosis sistemi ile üretilmiş ve özel tasarımı sayesinde hem ergonomik hemde sağlıklı bir ürün.

Oscar su arıtma cihazımız pompalı ve pompasız olmak üzere iki farklı tarzda satışa sunulmaktadır. Oscar 6 aşamalı su arıtma cihazımızın teknik özellikleri:

Oscar Su Arıtma Cihazı Teknik Parçaları
FİLTRE ÇEŞİTLERİ 12” 5 Micron Sediment Filtre
12” 1 Micron Sediment Filtre
12” Blok(Aktif) Karbon
Post Karbon Filtre
75 GPD Membran Filtre
Alkali Filtre
DİĞER PARÇALAR Basınç Düzenleyici Pompa
Alçak Basınç  Düzenleyici Anahtar
Yüksek Basınç Düzenleyici Anahtar
Selonoit Vana
Lüks Su Arıtma Cihazı Musluğu
3.2 Galon(12 Litre) Kapasiteli Temiz Su Tankı

tn2FİLTRELERİN ÇALIŞMA PRENSİPLERİ

1- 5 Micron Sediment Filtre: Suyun ilk filtresinin yapıldığı yerdir. Sudaki tortu ve kadı maddleri süzerek Membran filtrenin ömrünü uzatır ve daha sağlıklı çalışmasını sağlar.

2- Aktif Karbon Filtre Filtre: Sudaki organik maddeler ile suyun sağlık kalitesini düşüren klor ve diğer zararlı maddelerin filtrelenmesini sağlar.

3- 1 Micron Sediment Filtre: Suyun içindeki kötü kokuları absorbe eder.

4- Membran filtre: Su arıtma cihazının en önemli filtresidir. Üzerindeki mikron ölçekteki deliklerinden sadece su moleküllerinin geçmesine izin veren membran filtre diğer mikrobik boyuttaki zararlı maddelerin geçişini engeller.

5- Post Karbon Filtre: Post karbon filtreler tamamen organik maddelerden üretilir. Üretiminde hindistan cevizi kullanılır. Suya yumuşak ve hoş bir tat verir.

6- Alkali Filtre: Alkali filtre suda eksik bulunan sodyum ve potasyum gibi vücut açısından gerekli mineralleri suya kazındırır. Suyun PH değerini 9’un üzerine çıkarır.

tn3

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN CANLI DESTEK HATTINDAN VEYA 0544 542 4 542 NOLU TEKNİK SERVİSİMİZDEN YARDIM ALABİLİRSİNİZ.

fundraising

1 Comment

Yorum yap