Su Arıtma Cihazı Yedek Parçalarımız

Gpd arıtma batarya

gpd-aritma-batarya

Gpd arıtma batarya musluk şık ve ergonomik tasarımı ile göz doldurmaktadır.  Bazı kullanıcılar tezgahlarının delinmesini istemedikleri için tezgah altı su arıtma cihazı almak istememektedirler. Fakat Gpd 3 yollu batarya sayesinde, klasik su arıtma musluklarının aksine tezgahınızın delinmesine gerek kalmadan tezgah altı cihazınızdan su alabilirsiniz.

Gpd arıtma batarya, su arıtma makinesi kullanılması nedeniyle mutfak tezgahı delme sıkıntısını ortadan kaldırmaktadır. NSF sertifikası alan gpd arıtma batarya kalitesini kanıtlamıştır.

Bundan sonra aynı musluktan hem şebeke musluk suyu hem de arıtılmış su elde etmek olasıdır. Hali hazırda kullanmakta olduğunuz bataryanızın bölgesine monte edilen batarya, mutfak tezgahınızı delme sıkıntısından sizleri kurtarır. Teknolojik tasarımı sayesinde enti-bakteriyeldir.

Ergonomik tasarımı sayesinde tüm tezgahlara uyumlu olan Gpd arıtma batarya veya 3 yollu arıtma musluğu, debi düzenleyici su tasarruf perlatörü ile %40-45 su tasarrufu sağlar . 360° döner başlığı ile evinizde kullanmakta olduğunuz bataryanın tüm özelliklerine sahiptir. Amerika birleşik devletleri ve Avrupa Birliği sağlık onayına sahip  batarya ile hem estetiği hemde teknolojiyi bir arada bulacaksınız.

Gpd Arıtma Bataryanın Teknik Özellikleri

– 3.yönlü musluk (Sıcak, Soğuk şebeke suyu ve Arıtma suyu)
– Normal şebekenizden gelen suyun debisini düzenleyerek su tasarrufu sağlamanıza yardımcı olur.
– Teknolojik tasarımı sayesinde arıtılmış su ile şebeke suyu kesinlikle birbirlerine karışmaz.
– Paslanmaz bağlantı hortumları bataryaya dahildir
– Sertifikalıdır

Gpd Arıtma Bataryayı nasıl alabilirsiniz

Batarya hakkında daha genel bilgiye ulaşabilmek ve sipariş vermek için müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz. Bataryayı bizden alırsanız ücretsiz montaj fırsatından yararlanabilirsiniz. Sınırlı sayıda ürünümüz ve fırsatları kaçırmamak için 0544 542 4 542 nolu hattımızı en kısa sürede arayabilirsiniz.

Yorum yap