Su Arıtma Cihazı Yedek Parçalarımız

Omnipure Filtre Seti

Bms Su Arıtma Filtre

bms-filtre-degisimiOmnipure filtre sistemleri USA üretimli birinci sınıf kalitede filtrelerdir. Çoğu firmanın filtreleri 6 ayda bir değişirken omnipure filtreleri kullanıma bağlı olarak 1 ila 2 yıl arasında bir ömre sahiptir. Omnipure filtreleri BMS su arıtma cihazlarının kullanmış olduğu filtrelerdir. NSF, CE, FDA belgeli ve onaylıdır.  Filtrelerin teknik özellikleri ve belgeleri:

bms-su-aitma-cihazisu-aritma-cihazi2

bms-su-aritmam

 

  • Omnipure K2505 2″ veya 2.5″ 5 micron sediment filtre: Şebeke suyunun içerisinde bulunan tortu ve pas gibi maddelerin temizlenmesini sağlar.
  • Omnipure K2528 2″ veya 2.5″ 5 karbon filtre: Klor ve sağlığa zarar verecek maddeleri filtreler.
  • Omnipure K2533 2″ veya 2.5″ 5 son karbon filtre: Antibakteriyel bir yapıya sahip olup suyun içim kalitesini yükseltir. Hindistan cevizinden imal edilir.
  • Membran filtre: Mikron dereceden daha düşük gözenekleri sayesinde su molekülleri dışındakilerini atık suya göndererek filtreler. Hem filmtec membran hemde vontron membran kullanmaktayız.

KDK su arıtma sistemleri servisi olarak 7 gün 24 saat omnipure filtrelerinin servis bakım ve değişimini alanında uzman ekiplerimiz ile yapmaktayız.

su-aritma-cihazi-servisleri

 

Yorum yap