su arıtma cihazı servisi

Beylikdüzü Su Arıtma Servisi

Beylikdüzü Su Arıtma Servisi
Beylikdüzü Su Arıtma Servisi

Beylikdüzü Su Arıtma Servisi

Beylikdüzü ve İstanbul’un tüm ilçelerine su arıtma servis hizmeti vermekteyiz. Alanında uzman ekiplerimiz her marka ve model su arıtma cihazlarınızın tamir, bakım, montaj ve filtre değişimini itina ile yapmaktadır. Hizmet verdiğimiz başlıca alanlar:

  • Her marka ve model su arıtma cihazlarının filtre değişimi
  • Tezgah üstü su arıtma cihazlarının tezgah altına dönüştürülmesi
  • Su arıtma cihazlarına ait tüm yedek parçaların temini
  • Su arıtma cihazı pompa ve diğer elektrikli aksamının tamiri ve yedek parça temini
  • Su arıtma cihazı tankı değişimi
  • Sediment filtre, membran filtre, ön karbon filtre, post karbon filtre, mineral filtre, alkali filtre, detox filtre değişimi ve satışı

KDK su arıtma sistemleri olarak eski su arıtma cihazınızı belli bir ücret karşılığında alıp, yerine yeni su arıtma cihazı temin edebiliriz. Beylik düzü su arıtma servisi olarak, Beylikdüzünün tüm mahallelerine hizmet veriyoruz.
Beylik düzü su arıtma cihazları ve servis hizmeti olarak  tüm marka ve modellerin teknik bakım, filtre değişimi ve servis hizmetini sunuyoruz.
Beylikdüzü su arıtma evsel su arıtma cihazları yanında okul, pansiyon, pastane, yemek fabrikası, büyük işyeri ve diğer tüm mekanlara uygun su arıtma cihazı hizmeti vermektedir. İster evsel su arıtma cihazı ister sanayi tipi su arıtma cihazı olsun tüm modellerin filtre değişimi ve servis hizmetini vermekteyiz.

KDK su arıtma sistemleri Beylikdüzü su arıtma servisi olarak tüm marka ve modelerin servis ve filtre değişimi hizmetini vermektedir.

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN CANLI DESTEK HATTINDAN VEYA 0544 542 4 542 NOLU MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN YARDIM ALABİLİRSİNİZ.