su arıtma cihazı servisi

Beylikdüzü Su Arıtma Servisi

Beylikdüzü Su Arıtma Servisi
Beylikdüzü Su Arıtma Servisi

Beylikdüzü Su Arıtma Servisi

Beylikdüzü su arıtma servisi olarak,  öncelikli olarak Beylikdüzü ilçesi ve mahalleleri olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine su arıtma servisleri hizmeti vermekteyiz. Alanında uzman ekiplerimiz her marka ve model su arıtma cihazlarınızın tamir, bakım, montaj ve filtre değişimini itina ile yapmaktadır. Beylikdüzü su arıtma servisiHizmet verdiğimiz başlıca alanlar:

  • Her marka ve model su arıtma cihazlarının filtre değişimi
  • Tezgah üstü su arıtma cihazlarının tezgah altına dönüştürülmesi
  • Su arıtma cihazlarına ait tüm yedek parçaların temini
  • Su arıtma cihazı pompa ve diğer elektrikli aksamının tamiri ve yedek parça temini
  • Su arıtma cihazı tankı değişimi
  • Sediment filtre, membran filtre, ön karbon filtre, post karbon filtre, mineral filtre, alkali filtre, detox filtre değişimi ve satışı

Beylikdüzü su arıtma servisi sistemleri olarak eski su arıtma cihazınızı belli bir ücret karşılığında alıp, yerine yeni su arıtma cihazı temin edebiliriz. Beylik düzü su arıtma servisi olarak, Beylikdüzünün tüm mahallelerine hizmet veriyoruz.
Beylik düzü su arıtma cihazları ve servis hizmeti olarak  tüm marka ve modellerin teknik bakım, filtre değişimi ve servis hizmetini sunuyoruz.
Beylikdüzü su arıtma evsel su arıtma cihazları yanında okul, pansiyon, pastane, yemek fabrikası, büyük işyeri ve diğer tüm mekanlara uygun su arıtma cihazı hizmeti vermektedir. İster evsel su arıtma cihazı ister sanayi tipi su arıtma cihazı olsun tüm modellerin filtre değişimi ve servis hizmetini vermekteyiz.

KDK su arıtma sistemleri Beylikdüzü su arıtma servisi olarak tüm marka ve modelerin servis ve filtre değişimi hizmetini vermektedir.

2018 yılı için Beylikdüzü ilçemize yaptığımız su arıtma cihazı kampanyalarımız için bize ulaşın. Eğer kullandığınız su arıtma cihazından memnun değilseniz ve yenilemeyi düşünüyorsanız KDK su arıtma cihazlarını da düşünebilirsiniz. Peşin ve taksitli fiyatlarımızla 2018 yılına damga vuracağız.

Su arıtma cihazı kullanıcıları için dikkat etmesi gereken noktalar:

  1. 5 yılda bir su arıtma tankı değişimi yapmanızda fayda var.
  2. Filtre değişimlerini dikkatlice not alın.
  3. Su faturalarına dikkat edin. Eğer anormal bir fark olursa su arıtma cihazını kontrol etmenizde fayda var.
  4. Ara sıra bedenin mineral dengesini korumak için maden suyu tüketmekte fayda var.

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN  0544 542 4 542 NOLU MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN YARDIM ALABİLİRSİNİZ.

 

 

2 Comments

Yorum yap