su arıtma cihazı servisi

BMS Su Arıtma Servisi

BMS Filtre

BMS su arıtma cihazlarına özel servis hizmeti sunuyoruz. KDK su arıtma sistemleri güvencesi altında, alanında uzman ekiplerimiz ile İstanbul’un tüm ilçelerine BMS su arıtma cihazı özel servis hizmeti sunuyoruz. BMS su arıtma cihazınız ile ilgili tüm sorunlara hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Genel olarak hizmet verdiğimiz konu başlıkları:

  • BMS su arıtma cihazı filtre değişimi. BMS su arıtma cihazlarınızın kullanmış olduğu omnipure filtrelerini orijinal filtreleri ile değişimini yapıyoruz.
  • BMS su arıtma cihazı montajı. Bir yerden bir yere taşınırsanız firmamız su arıtma cihazınızın montaj hizmetlerini sunuyor.
  • BMS su arıtma cihazı tamiri. Su arıtma cihazınızın bozulan tüm parçalarının orijinal yedek parçaları ile değişimini sağlıyoruz.
  • BMS su arıtma cihazı bakımı. Su arıtma cihazlarınızın yıllık bakımını yapıyoruz.
  • BMS su arıtma cihazı yedek parça temini. İstediğiniz tüm parçaların orijinallerini temin ediyoruz.
  • Tezgah üstü su arıtma cihazının, tezgah altına dönüşümü. Tezgah üstünde çok yer kapladığını düşündüğünüz su arıtma cihazınızı tezgah altına çeviriyoruz.

KDK su arıtma sistemleri hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler sunar.

BMS su arıtma cihazınız ister tezgah üstü olsun isterse tezgah altı kullandığı tüm filtre ve yedek parçaların orijinallerini temin ediyoruz. BMS su arıtma cihazları Amerikan üretimli omnipure filtresi kullanmaktadır. Bu filtrelerin ömrü kullanıma bağlı olarak 1,5 ile 2 yıl arasında gitmektedir. 2 yılın üzerindeki filtrelerinizin değişim zamanı gelmiştir. Değişim zamanı gelen filtrelerinizi mutlaka değiştirin. Bu sağlığınız için önemli bir husustur.

 

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN CANLI DESTEK HATTINDAN VEYA 0544 542 4 542 NOLU TEKNİK SERVİSİMİZDEN YARDIM ALABİLİRSİNİZ. FİLTRE DEĞİŞİMİNE SERVİS ÜCRETİ ALMIYORUZ.

 

su-aritma-cihazi-servisleri

FİLTRELERİMİZİN SERTİFİKALARI:

Uluslararası sağlık kuruluşu

Uluslararası sağlık kuruluşu

Amerika gıda dairesi onayı

Amerika gıda dairesi onayı

Avrupa ürün mevzuatı

Avrupa ürün mevzuatı

Yorum yap