su arıtma cihazı servisi

BMS Su Arıtma Servisleri

BMS Su Arıtma Servisi
BMS Su Arıtma Servisleri

BMS Su Arıtma Servisleri

Su arıtma servisleri hizmeti olarak tüm Bms ve diğer tüm su arıtma cihazlarının filtre değişimi, tamiri, montajı ve yedek parça temini hizmetlerini özel servis olarak sunmaktayız. Tüm filtre ve yedek parçalarınızı temin etmekteyiz. Bms özel servis olarak hizmet verdiğimiz konu başlıkları:

  • BMS su arıtma cihazı filtre değişimi. BMS su arıtma cihazlarınızın kullanmış olduğu omnipure  filtrelerinin değişimini yapıyoruz.
  • BMS su arıtma cihazı montajı. Bir yerden bir yere taşınırsanız firmamız su arıtma cihazınızın montaj hizmetlerini sunuyor.
  • BMS su arıtma cihazı tamiri. Su arıtma cihazınızın bozulan tüm yedek parçalarının değişimini sağlıyoruz.
  • BMS su arıtma cihazı bakımı. Su arıtma cihazlarınızın yıllık bakımını yapıyoruz.
  • BMS su arıtma cihazı yedek parça temini. İstediğiniz tüm parçalarını temin ediyoruz.
  • Tezgah üstü su arıtma cihazının, tezgah altına dönüşümü. Tezgah üstünde çok yer kapladığını düşündüğünüz su arıtma cihazınızı tezgah altına çeviriyoruz.

KDK su arıtma sistemleri hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler sunar.

BMS su arıtma cihazınız ister tezgah üstü olsun isterse tezgah altı kullandığı tüm filtre ve yedek parçalarını temin ediyoruz. BMS su arıtma cihazları Amerikan üretimli omnipure filtresi kullanmaktadır. Bu filtrelerin ömrü kullanıma bağlı olarak 1,5 ile 2 yıl arasında gitmektedir. 2 yılın üzerindeki filtrelerinizin değişim zamanı gelmiştir. Değişim zamanı gelen filtrelerinizi mutlaka değiştirin. Bu sağlığınız için önemli bir husustur.

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN CANLI DESTEK HATTINDAN VEYA 0544 542 4 542 NOLU TEKNİK SERVİSİMİZDEN YARDIM ALABİLİRSİNİZ. FİLTRE DEĞİŞİMİNE SERVİS ÜCRETİ ALMIYORUZ.

 

KULLANMIŞ OLDUĞUMUZ FİLTRELERİN SERTİFİKALARI:

Amerika gıda dairesi onayı

Amerika gıda dairesi onayı

Avrupa ürün mevzuatı

Avrupa ürün mevzuatı

Uluslararası sağlık kuruluşu

Uluslararası sağlık kuruluşu

Yorum yap